![](https://iycbeykoz.org.tr/wp-content/uploads/2017/05/YATILI-MATEMATİK-KAMPI-AFİŞ-1.jpg)
YATILI MATEMATİK-FEN VE SOSYAL KAMPI
23 TEMMUZ- 25 AĞUSTOS ARASINDA 5 HAFTALIK EĞİTİM KAMPLARIMIZ BAŞLIYOR.SİZ DE YAZI BOŞ GEÇİRMEMEK VE BU FIRSATI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORSANIZ SİTEMİZİN EĞİTİM KAMPLARI BÖLÜMÜNDEN BAŞVURUNUZU YAPABİLİRSİNİZ.
23 TEMMUZ- 25 AĞUSTOS ARASINDA 5 HAFTALIK EĞİTİM KAMPLARIMIZ BAŞLIYOR.SİZ DE YAZI BOŞ GEÇİRMEMEK VE BU FIRSATI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORSANIZ SİTEMİZİN EĞİTİM KAMPLARI BÖLÜMÜNDEN BAŞVURUNUZU YAPABİLİRSİNİZ.
Bir Yorum Yazın